נגישות

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

החופשה שאתם מחפשים ברודוס

ההצעות הכי שוות לנופש שלכם, טיסות, מלונות וחבילות לרודוס
חבילות
טיסות
חבילות רודוס
21/6/20 - 24/6/20
INTERNATIONAL

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$389

נופש ברודוס עם טיולי אלון

חבילות נופש לחו"ל הן בדרך כלל התשובה המושלמת לחופשה טובה בראש שקט, חבילות נופש מורכבות לרוב מטיסה ומלון, אך חבילות נופש רבות כוללות גם העברות, כלומר הסעות משדה התעופה למלון והסעות חזרה מהמלון לשדה התעופה. כאשר יוצאים לחופשה קצרה של סוף שבוע או מספר ימים בודדים, פחות מומלץ לבזבז את הזמן בחיפוש אחר בית מלון או תחבורה ציבורית שתוביל אותנו למלון המבוקש, לכן חבילות נופש הם המענה המושלם לנופש בלי דאגות. בנוסף הזמנה של חבילת נופש הכוללת הכל היא בדרך כלל זולה יותר מהזמנה של טיסה בנפרד ומלון בנפרד.
העדיפות של רוב הנופשים היא למצוא חבילה אטרקטיבית לחופשה שלהם בחו"ל וזאת אחת מהסיבות שחבילות הנופש תופסות תאוצה, ויותר ויותר יעדים מציעים חבילות נופש במחירים טובים.
שכנתינו היפה והקרובה יוון היא ללא ספק יעד קלאסי לחופשה מושלמת, כאשר מלבד האי כרתים קיים ביקוש גדול לחבילות נופש לרודוס. חבילות נופש לרודוס כוללות לרוב מלון, טיסות והעברות משדה התעופה וחזרה. כמובן שניתן להזמין מלון וטיסות זולות בנפרד, אך ברוב המקרים חבילת נופש תהיה משתלמת יותר.
הביקוש לחבילות נופש לרודוס נובע גם מהסיבה שהיא פשוט מתאימה לכל סגנון של נופש. נופש משפחתי, נופש רומנטי, נופש בסגנון בטן-גב ואפילו נופש צעירים שכן רודוס ידועה בחיי הלילה שלה.  
חבילות נופש לרודוס נפוצות בדרך כלל בעונת הקיץ, כאשר בתחילתו אפשר למצוא חבילות נופש זולות הכוללות בתי מלון טובים. ככל שמתקרבים לעונת השיא, יולי-אוגוסט, חבילות הנופש מתייקרות משמעותית וגם העומס בבתי המלון מורגש. יחד עם זאת, אם רוצים לסגור חבילת נופש לרודוס לעונת השיא, מומלץ להתארגן זמן רב מראש, ולא לחכות לרגע האחרון, וכך תוכלו למצוא חבילת נופש במחיר טוב. בחודש ספטמבר אשר נחשב סוף העונה ברודוס תוכלו למצוא דילים חמים וליהנות מחופשה רגועה ושקטה במחיר משתלם.    
סיבה נוספת לביקוש הגדול לחבילות נופש ברודוס הוא המגוון הרחב שהיא מציעה למבקריה ברמת וסגנונות בתי המלון. באי המפנק תוכלו למצוא בתי מלון בסגנון אירוח הכל כלול, חופשה מסוג זה מאפשרת "ראש שקט", אין צורך לדאוג למסעדות או להצטייד בבקבוקי מים, הורים לילדים קטנים מעדיפים לבחור בחופשה מסוג זה כי ילדים אוהבים לאכול בזמן שלהם ואירוח מסוג זה נותן מענה מהבחינה הזאת לארוך כל היום. בנוסף תמצאו באי בתי מלון הכוללים מספר סוגים של בריכות ומגלשות מים, חופשה מסוג זה מספקת לכל בני המשפחה אטרקציות לאורך כל היום ואין צורך לחפש אחר אטרקציות נוספות באי. כמובן שגם ברודוס תוכלו למצוא מלונות יוקרה מפנקים.
אנחנו ממליצים לכם להתעדכן באתר שלנו ולהצטרף למועדון החברים של טיולי אלון ואנחנו נעדכן אתכם בדיוור אישי על מבצעים חמים וחבילות מוזלות ושוות.

מזג אוויר ב רודוס

currentdaysun.png
ראשון ° 19 - ° 20
rainSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 18-20
 • 18-20
 • 19-20