נגישות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לפראג

צוות מקצועי וחוויות שלא הכרתם, טיול מאורגן לפראג עם טיולי אלון

חבילות פראג
18/7/20 - 25/7/20
MARINA LIPNO

7  לילות  לינה בלבד

959
טיסות פראג
02/8/20 - 04/8/20

טיסות - שכר

2  לילות 

$439
טיולים מאורגנים

כל מה שמחכה לכם בטיול מאורגן לפראג

טיולים מאורגנים הם דרך מצוינת לחוות יעד בצורה מושלמת, הם כוללים:טיסות ליעד, סידורי לינה, סידורי תחבורה, הדרכה איכותית וכניסות לאתרים. בשונה מחבילת נופש הכוללת טיסות, בית מלון ולעיתים העברות, טיול מאורגן כולל בתוכו כבר את הכל ומבטיח חופשה שקטה ללא 'הפתעות' של הוצאות נוספות כמו מיסי נמל, כניסה לאתרים, נסיעות מאתר לאתר וכדומה. בטיולים מאורגנים נהנים המשתתפים מהיצע רחב של אתרים ומסלולים ביעד אליו הם מגיעים. לכל טיול מאורגן מתלווה מדריך מוסמך אשר מכיר את היעד מצוין ובמהלך הטיול המאורגן יחשוף אתכם לסיפורים לסודות של כל אתר ואתר. בנוסף מדריכים אלה מכירים לרוב אתרים ייחודים שאותם לא תמצאו בחיפוש אינטרנטי או בספרי התיירות.
מסיבה זו רבים מעדיפים להשתתף בטיולים מאורגנים כדי לחוות את היעד בצורה הטובה ביותר. אך זאת לא הסיבה היחידה, לטיולים מאורגנים יתרונות נוספים. הראשון הוא כמובן המסגרת החברתית, טיול מאורגן הוא טיול בקבוצה בליווי מדריך מנוסה, המסגרת של כולם יחד במהלך טיול שלם מעניקה חוויה חברתית מיוחדת ומגבשת. רבים נשארים בקשר טוב אחרי שהכירו בטיול מאורגן. יתרון נוסף הוא כאמור הדרכה איכותית ומקצועית אשר מעשירה את הביקור באתרים השונים ביעד הנבחר. מעבר ליתרונות אלה, לטיולים מאורגנים יתרון בולט והוא 'ראש שקט', המטיילים שבוחרים בטיול מאורגן לפראג מבטיחים לעצמם שקט נפשי בכל הקשור ללוגיסטיקה של טיול בחו"ל. החברה המארגנת דואגת לכל סידורי הלינה, סידורי התחבורה, תכנון המסלול וביטחון במקרה הצורך. כמו כן, אין צורך בתכנון מקדים של מסלול הטיול שכן זו היא המהות של טיול מאורגן, הכל מתוכנן עבורכם מראש.
כמעט לכל יעד שתחשבו עליו תוכלו למצוא טיול מאורגן. באתר שלנו, טיולי אלון, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיולים מאורגנים, ביניהם טיול מאורגן למרוקו, צרפת, אנגליה ועוד.
פראג היא עיר אירופאית זולה וכיפית, המשלבת ישן וחדש. אפשר ליהנות ממלונות טובים במרכז העיר, ברים מדליקים ומסעדות טובות. פראג היא אולי בין היעדים השווים לחופשה בזכות האפשרות להתפנק בכיף מבלי ליצור חור גדול בכיס.  
טיול מאורגן כולל לרוב ביקור באתרי המפתח של העיר, בין האתרים המוכרים והמומלצים בעיר פראג תמצאו את גשר קארל החוצה את הנהר הארוך ביותר בצ'כיה, את כיכר העיר העתיקה שם תמצאו גם את השעון האסטרונומי, מצודת פראג וקתדרלת ויטוס הקדוש. בפראג ישנו גם רובע יהודי שם ממוקם בית קברות יהודי עתיק ובתי כנסת. 
טיולים מאורגנים לפראג לרוב משולבים עם יעד נוסף באירופה כאשר הטיול המאורגן הקלאסי הוא לפראג ובודפשט.  
 
 

מזג אוויר ב פראג

currentdaysun.png
שלישי ° 16 - ° 23
rainSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
  • 13-23
  • 15-21
  • 13-20