נגישות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים ללונדון

הצטרפו לעולם של חוויות עם טיול מאורגן בלונדון
חבילות
טיסות
טיולים מאורגנים לונדון
15/7/20 - 22/7/20
CBP אבירים ואצילים

7  לילות  ארוחת בוקר

$1898

לונדון מחכה לכם!

טיולים מאורגנים הם דרך מצוינת לחוות יעד בצורה מושלמת, הם כוללים:טיסות ליעד, סידורי לינה, סידורי תחבורה, הדרכה איכותית וכניסות לאתרים. בשונה מחבילת נופש הכוללת טיסות, בית מלון ולעיתים העברות, טיול מאורגן כולל בתוכו כבר את הכל ומבטיח חופשה שקטה ללא 'הפתעות' של הוצאות נוספות כמו מיסי נמל, כניסה לאתרים, נסיעות מאתר לאתר וכדומה. בטיולים מאורגנים נהנים המשתתפים מהיצע רחב של אתרים ומסלולים ביעד אליו הם מגיעים. לכל טיול מאורגן מתלווה מדריך מוסמך אשר מכיר את היעד מצוין ובמהלך הטיול המאורגן יחשוף אתכם לסיפורים לסודות של כל אתר ואתר. בנוסף מדריכים אלה מכירים לרוב אתרים ייחודים שאותם לא תמצאו בחיפוש אינטרנטי או בספרי התיירות.
מסיבה זו רבים מעדיפים להשתתף בטיולים מאורגנים כדי לחוות את היעד בצורה הטובה ביותר. אך זאת לא הסיבה היחידה, לטיולים מאורגנים יתרונות נוספים. הראשון הוא כמובן המסגרת החברתית, טיול מאורגן הוא טיול בקבוצה בליווי מדריך מנוסה, המסגרת של כולם יחד במהלך טיול שלם מעניקה חוויה חברתית מיוחדת ומגבשת. רבים נשארים בקשר טוב אחרי שהכירו בטיול מאורגן. יתרון נוסף הוא כאמור הדרכה איכותית ומקצועית אשר מעשירה את הביקור באתרים השונים ביעד הנבחר. מעבר ליתרונות אלה, לטיולים מאורגנים יתרון בולט והוא 'ראש שקט', המטיילים שבוחרים בטיול מאורגן מבטיחים לעצמם שקט נפשי בכל הקשור ללוגיסטיקה של טיול בחו"ל. החברה המארגנת דואגת לכל סידורי הלינה, סידורי התחבורה, תכנון המסלול וביטחון במקרה הצורך. כמו כן, אין צורך בתכנון מקדים של מסלול הטיול שכן זו היא המהות של טיול מאורגן, הכל מתוכנן עבורכם מראש.
כמעט לכל יעד שתחשבו עליו תוכלו למצוא טיול מאורגן. באתר שלנו, טיולי אלון, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיולים מאורגנים. ביניהם תוכלו למצוא טיולים מאורגנים ללונדון.  
בסופו של דבר לונדון מחכה לכולנו... לונדון היא יעד אטרקטיבי לחופשה אין אחד שלא היה שם או לא רוצה להגיע לשם, הנימוס האנגלי בשילוב המבנים המרהיבים והאווירה המלכותית מספקים אווירה מושלמת לחופשה איכותית. הרומנטיקנים יכולים ליהנות מטיול על הגדה הדרומית של התמז או מפיקניק רומנטי בפארק ג'ימס, העירוניים יכולים לרבוץ בבתי הקפה בשכונה האופנית נוטינג הייל, וכל מטייל ייהנה מטיול בפארק סנט ג'יימס או מקונצרט רחוב.
הביקוש הגדול לטיסות ללונדון ייצר כמובן ביקוש גם לטיולים מאורגנים ללונדון. באתר שלנו, טיולי אלון, תוכלו לחפש בקלות טיולים מאורגנים לעיר הבירה של אנגליה. טיולים מאורגנים ללונדון כוללים לרוב את האתרים המוכרים והמובילים של העיר כמו הביג בן, ארמון בקינגהאם וטקס חילופי השומרים, מוזיאון השעווה מאדם טוסו וביקור בטירת וינדזור המוכר כאחד מהמגורים הרשמיים של בית המלוכה. אך, במהלך טיול מאורגן ללונדון תבקרו גם באתרים נוספים מעניינים ומרתקים שהמדריכים המנוסים של חברות הטיולים המאורגנים ידעו לקחת אתכם.
טיולים מאורגנים ללונדון משלבים לעיתים יעדים נוספים באירופה או באנגליה. כדאי להתעדכן באתר שלנו, טיולי אלון בטיולים המאורגנים ללונדון בתקופה הרלוונטית עבורכם.  

מזג אוויר ב לונדון

currentdaysun.png
שלישי ° 17 - ° 20
sunSmall.png
rainSmall.png
sunSmall.png
  • 14-19
  • 16-21
  • 18-26