נגישות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לברצלונה

ברצלונה, טיול מאורגן עם טיולי אלון

חבילות ברצלונה
12/6/20 - 21/6/20
ROYAL CARIBBEAN - Allure of the Seas

9  לילות  פנסיון מלא

$1978
טיסות ברצלונה
19/6/20 - 23/6/20

טיסות - שכר

3  לילות 

$469
טיולים מאורגנים

מידע לנוסע - טיול מאורגן לברצלונה

טיולים מאורגנים הם דרך מצוינת לחוות יעד בצורה מושלמת, הם כוללים:טיסות ליעד, סידורי לינה, סידורי תחבורה, הדרכה איכותית וכניסות לאתרים. בשונה מחבילת נופש הכוללת טיסות, בית מלון ולעיתים העברות, טיול מאורגן כולל בתוכו כבר את הכל ומבטיח חופשה שקטה ללא 'הפתעות' של הוצאות נוספות כמו מיסי נמל, כניסה לאתרים, נסיעות מאתר לאתר וכדומה. בטיולים מאורגנים נהנים המשתתפים מהיצע רחב של אתרים ומסלולים ביעד אליו הם מגיעים. לכל טיול מאורגן מתלווה מדריך מוסמך אשר מכיר את היעד מצוין ובמהלך הטיול המאורגן יחשוף אתכם לסיפורים לסודות של כל אתר ואתר. בנוסף מדריכים אלה מכירים לרוב אתרים ייחודים שאותם לא תמצאו בחיפוש אינטרנטי או בספרי התיירות.
מסיבה זו רבים מעדיפים להשתתף בטיולים מאורגנים כדי לחוות את היעד בצורה הטובה ביותר. אך זאת לא הסיבה היחידה, לטיולים מאורגנים יתרונות נוספים. הראשון הוא כמובן המסגרת החברתית, טיול מאורגן הוא טיול בקבוצה בליווי מדריך מנוסה, המסגרת של כולם יחד במהלך טיול שלם מעניקה חוויה חברתית מיוחדת ומגבשת. רבים נשארים בקשר טוב אחרי שהכירו בטיול מאורגן. יתרון נוסף הוא כאמור הדרכה איכותית ומקצועית אשר מעשירה את הביקור באתרים השונים ביעד הנבחר. מעבר ליתרונות אלה, לטיולים מאורגנים יתרון בולט והוא 'ראש שקט', המטיילים שבוחרים בטיול מאורגן מבטיחים לעצמם שקט נפשי בכל הקשור ללוגיסטיקה של טיול בחו"ל. החברה המארגנת דואגת לכל סידורי הלינה, סידורי התחבורה, תכנון המסלול וביטחון במקרה הצורך. כמו כן, אין צורך בתכנון מקדים של מסלול הטיול שכן זו היא המהות של טיול מאורגן, הכל מתוכנן עבורכם מראש.
באתר שלנו, טיולי אלון, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיולים מאורגנים. ביניהם תוכלו למצוא טיולים מאורגנים לברצלונה.
העיר הספרדית מושכת אליה מידי שנה רבבות של מבקרים ונחשבת ליעד התיירותי המוביל בספרד. הסיבה הפשוטה היא שברצלונה היא פשוט עיר שגורמת לך להתאהב נקודה. להתאהב בעצמך, להתאהב בעיר ולהתאהב בבן/בבת הזוג שלך. נדמה לעיתים שזה חלק בלתי נפרד מהתרבות שלהם, כאשר בכל ארוחה מלווה אותך סנגרייה מתוקה, קאווה תוצרת בית או סתם בירה צוננת ומעולה. מסעדות טאפאס מדליקות, שמחת החיים של המקומיים ואלכוהול מעולה, כל אלה בהחלט שילוב מנצח לחופשה מפנקת.
במהלך טיול מאורגן בברצלונה תבקרו כמובן באתרים המוכרים כמו אצטדיון קאמפ נאו, שדרת הרמבלס, הרובע הגותי, פארק גואל, הקתדרלה של ברצלונה, מוזיאון פיקאסו והשוק הייחודי והססגוני של העיר, שוק לה בוקריה. אך, גם באתרים נוספים מעניינים ומרתקים שהמדריכים המנוסים של חברות הטיולים המאורגנים ידעו לקחת אתכם.
רוב הטיולים המאורגנים לברצלונה משלבים ביקור בקוסטה בראווה ולעיתים משלב יעדים נוספים באירופה. כדאי להתעדכן באתר שלנו, טיולי אלון בטיולים המאורגנים לברצלונה בתקופה הרלוונטית עבורכם.
 
 

מזג אוויר ב ברצלונה

currentdaysun.png
ראשון ° 21 - ° 23
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
  • 21-24
  • 21-24
  • 21-24