נגישות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לפורטוגל

טיולי אלון מזמינים אתכם לטיול מאורגן בפורטוגל

טיסות פורטו

טיול מאורגן לפורטוגל - כל מה שרציתם לדעת

טיולים מאורגנים הם דרך מצוינת לחוות יעד בצורה מושלמת, הם כוללים:טיסות ליעד, סידורי לינה, סידורי תחבורה, הדרכה איכותית וכניסות לאתרים. בשונה מחבילת נופש הכוללת טיסות, בית מלון ולעיתים העברות, טיול מאורגן כולל בתוכו כבר את הכל ומבטיח חופשה שקטה ללא 'הפתעות' של הוצאות נוספות כמו מיסי נמל, כניסה לאתרים, נסיעות מאתר לאתר וכדומה. בטיולים מאורגנים נהנים המשתתפים מהיצע רחב של אתרים ומסלולים ביעד אליו הם מגיעים. לכל טיול מאורגן מתלווה מדריך מוסמך אשר מכיר את היעד מצוין ובמהלך הטיול המאורגן יחשוף אתכם לסיפורים לסודות של כל אתר ואתר. בנוסף מדריכים אלה מכירים לרוב אתרים ייחודים שאותם לא תמצאו בחיפוש אינטרנטי או בספרי התיירות.
מסיבה זו רבים מעדיפים להשתתף בטיולים מאורגנים כדי לחוות את היעד בצורה הטובה ביותר. אך זאת לא הסיבה היחידה, לטיולים מאורגנים יתרונות נוספים. הראשון הוא כמובן המסגרת החברתית, טיול מאורגן הוא טיול בקבוצה בליווי מדריך מנוסה, המסגרת של כולם יחד במהלך טיול שלם מעניקה חוויה חברתית מיוחדת ומגבשת. רבים נשארים בקשר טוב אחרי שהכירו בטיול מאורגן. יתרון נוסף הוא כאמור הדרכה איכותית ומקצועית אשר מעשירה את הביקור באתרים השונים ביעד הנבחר. מעבר ליתרונות אלה, לטיולים מאורגנים יתרון בולט והוא 'ראש שקט', המטיילים שבוחרים בטיול מאורגן מבטיחים לעצמם שקט נפשי בכל הקשור ללוגיסטיקה של טיול בחו"ל. החברה המארגנת דואגת לכל סידורי הלינה, סידורי התחבורה, תכנון המסלול וביטחון במקרה הצורך. כמו כן, אין צורך בתכנון מקדים של מסלול הטיול שכן זו היא המהות של טיול מאורגן, הכל מתוכנן עבורכם מראש.
כמעט לכל יעד שתחשבו עליו תוכלו למצוא טיול מאורגן. באתר שלנו, טיולי אלון, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיולים מאורגנים. ביניהם תוכלו למצוא טיולים מאורגנים לפורטוגל.    
כדי ליהנות מחופשה מושלמת של מנוחה טובה הכוללת בטן-גב וחופים מדהימים לא צריך לטוס רחוק... פורטוגל מחכה לכם במרחק חמש שעות (פחות או יותר) טיסה.פורטוגל היא מדינה אירופאית הממוקמת סמוך לספרד. הטיול הקלאסי כולל נחיתה בליסבון, בירת פורטוגל, ומשם אפשר לצאת למסע מרתק בפורטוגל אשר במהלכו תפגשו בחופים מדהימים, מסעדות מפנקות המציעות מאכלי ים ודגים טריים, עיירות ציוריות ויקבים מיוחדים.
טיול מאורגן לפורטוגל מומלץ מכיוון שמדובר ביעד אטרקטיבי המשלב חופשה אירופאית לצד חופי ים קסומים. במהלך טיול מאורגן לפורטוגל תבקרו באתרים מעניינים ומרתקים שהמדריכים המנוסים של חברות הטיולים המאורגנים ידעו לקחת אתכם.
כדאי להתעדכן באתר שלנו, טיולי אלון בטיולים המאורגנים למוסקבה בתקופה הרלוונטית עבורכם.
 
 

מזג אוויר ב ליסבון

currentdaysun.png
ראשון ° 19 - ° 25
sunSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
  • 18-23
  • 18-22
  • 18-22