נגישות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים למוסקבה

מוסקבה, בואו לחוות תרבות, היסטוריה, נופים וטעמים שלא הכרתם

טיולים מאורגנים
טיסות מוסקבה
טיולים מאורגנים מוסקבה
18/6/20 - 24/6/20
פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

6  לילות  חצי פנסיון

$1450

יוצאים לדרך...טיול מאורגן למוסקבה

טיולים מאורגנים הם דרך מצוינת לחוות יעד בצורה מושלמת, הם כוללים:טיסות ליעד, סידורי לינה, סידורי תחבורה, הדרכה איכותית וכניסות לאתרים. בשונה מחבילת נופש הכוללת טיסות, בית מלון ולעיתים העברות, טיול מאורגן כולל בתוכו כבר את הכל ומבטיח חופשה שקטה ללא 'הפתעות' של הוצאות נוספות כמו מיסי נמל, כניסה לאתרים, נסיעות מאתר לאתר וכדומה. בטיולים מאורגנים נהנים המשתתפים מהיצע רחב של אתרים ומסלולים ביעד אליו הם מגיעים. לכל טיול מאורגן מתלווה מדריך מוסמך אשר מכיר את היעד מצוין ובמהלך הטיול המאורגן יחשוף אתכם לסיפורים לסודות של כל אתר ואתר. בנוסף מדריכים אלה מכירים לרוב אתרים ייחודים שאותם לא תמצאו בחיפוש אינטרנטי או בספרי התיירות.
מסיבה זו רבים מעדיפים להשתתף בטיולים מאורגנים כדי לחוות את היעד בצורה הטובה ביותר. אך זאת לא הסיבה היחידה, לטיולים מאורגנים יתרונות נוספים. הראשון הוא כמובן המסגרת החברתית, טיול מאורגן הוא טיול בקבוצה בליווי מדריך מנוסה, המסגרת של כולם יחד במהלך טיול שלם מעניקה חוויה חברתית מיוחדת ומגבשת. רבים נשארים בקשר טוב אחרי שהכירו בטיול מאורגן. יתרון נוסף הוא כאמור הדרכה איכותית ומקצועית אשר מעשירה את הביקור באתרים השונים ביעד הנבחר. מעבר ליתרונות אלה, לטיולים מאורגנים יתרון בולט והוא 'ראש שקט', המטיילים שבוחרים בטיול מאורגן מבטיחים לעצמם שקט נפשי בכל הקשור ללוגיסטיקה של טיול בחו"ל. החברה המארגנת דואגת לכל סידורי הלינה, סידורי התחבורה, תכנון המסלול וביטחון במקרה הצורך. כמו כן, אין צורך בתכנון מקדים של מסלול הטיול שכן זו היא המהות של טיול מאורגן, הכל מתוכנן עבורכם מראש.
כמעט לכל יעד שתחשבו עליו תוכלו למצוא טיול מאורגן. באתר שלנו, טיולי אלון, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיולים מאורגנים. ביניהם תוכלו למצוא טיולים מאורגנים למוסקבה.  
מוסקבה, אחת העירם המרתקות ברוסיה ובאירופה בכלל, מוסקבה היא בירת רוסיה וגם העיר הגדולה ביותר במדינה. כמו כן מוסקבה היא הלב הכלכלי, החינוכי והתרבותי של רוסיה. השילוב של המבנים המרשימים, מוקדי התרבות המרתקים וההיסטוריה העשירה של מוסקבה הופכים כל טיול במוסקבה למרתק, מהנה וחווייתי.
טיול מאורגן למוסקבה הינו דרך מצוינת להכיר את העיר והתרבות העשירה, טיול מאורגן למוסקבה כולל לרוב ביקורים באתרים מוכרים ומפורסמים בעיר כמו הכיכר האדומה, גדות נהר מוסקבה, מתחם הקרמלין, ביקור במוזיאונים מרתקים וכנסיות מפורסמות. אך לא רק, במהלך טיול מאורגן למוסקבה תבקרו גם באתרים נוספים מעניינים ומרתקים שהמדריכים המנוסים של חברות הטיולים המאורגנים ידעו לקחת אתכם.
כדאי להתעדכן באתר שלנו, טיולי אלון בטיולים המאורגנים למוסקבה בתקופה הרלוונטית עבורכם.
 

מזג אוויר ב מוסקבה

currentdayrain.png
ראשון ° 9 - ° 11
sunSmall.png
rainSmall.png
sunSmall.png
  • 8-11
  • 9-11
  • 10-15