נגישות
  • טיולים מאורגנים למגוון יעדים בעולם

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

בחרו את הטיול המאורגן המתאים לכם

מגון טיולים ליעדים פופלאריים עם הצוות הטוב ביותר - טיולי אלון
טיולים מאורגנים פריז
15/7/20 - 22/7/20
BSP נדנדת החלומות

7  לילות  ארוחת בוקר

$1750
טיולים מאורגנים ברצלונה
21/7/20 - 28/7/20
WBM סופר קלאסיקו

7  לילות  ארוחת בוקר

$1630
טיולים מאורגנים לונדון
15/7/20 - 22/7/20
CBP אבירים ואצילים

7  לילות  ארוחת בוקר

$1898

טיפים והמלצות לטיול מאורגן

טיולים מאורגנים הם דרך מצוינת לחוות יעד בצורה מושלמת, הם כוללים:טיסות ליעד, סידורי לינה, סידורי תחבורה, הדרכה איכותית וכניסות לאתרים. בשונה מחבילת נופש הכוללת טיסות, בית מלון ולעיתים העברות, טיול מאורגן כולל בתוכו כבר את הכל ומבטיח חופשה שקטה ללא 'הפתעות' של הוצאות נוספות כמו מיסי נמל, כניסה לאתרים, נסיעות מאתר לאתר וכדומה. בטיולים מאורגנים נהנים המשתתפים מהיצע רחב של אתרים ומסלולים ביעד אליו הם מגיעים. לכל טיול מאורגן מתלווה מדריך מוסמך אשר מכיר את היעד מצוין ובמהלך הטיול המאורגן יחשוף אתכם לסיפורים לסודות של כל אתר ואתר. בנוסף מדריכים אלה מכירים לרוב אתרים ייחודים שאותם לא תמצאו בחיפוש אינטרנטי או בספרי התיירות.
מסיבה זו רבים מעדיפים להשתתף בטיולים מאורגנים כדי לחוות את היעד בצורה הטובה ביותר. אך זאת לא הסיבה היחידה, לטיולים מאורגנים יתרונות נוספים. הראשון הוא כמובן המסגרת החברתית, טיול מאורגן הוא טיול בקבוצה בליווי מדריך מנוסה, המסגרת של כולם יחד במהלך טיול שלם מעניקה חוויה חברתית מיוחדת ומגבשת. רבים נשארים בקשר טוב אחרי שהכירו בטיול מאורגן. יתרון נוסף הוא כאמור הדרכה איכותית ומקצועית אשר מעשירה את הביקור באתרים השונים ביעד הנבחר. מעבר ליתרונות אלה, לטיולים מאורגנים יתרון בולט והוא 'ראש שקט', המטיילים שבוחרים בטיול מאורגן מבטיחים לעצמם שקט נפשי בכל הקשור ללוגיסטיקה של טיול בחו"ל. החברה המארגנת דואגת לכל סידורי הלינה, סידורי התחבורה, תכנון המסלול וביטחון במקרה הצורך. כמו כן, אין צורך בתכנון מקדים של מסלול הטיול שכן זו היא המהות של טיול מאורגן, הכל מתוכנן עבורכם מראש.
כמעט לכל יעד שתחשבו עליו תוכלו למצוא טיול מאורגן. באתר שלנו, טיולי אלון, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיולים מאורגנים. טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, טיולים מאורגנים לפולין וליעדים נוספים באירופה כמו פראג, ברצלונה, לונדון והולנד. כמו כן, תוכלו למצוא באתר שלנו טיולים מאורגנים לארה"ב ואפילו לדרום אמריקה. בנוסף ניתן לבדוק באתר שלנו מידע לגבי טיול מאורגן למרוקו, טיול מאורגן למוסקבה וטיול מאורגן לפורטוגל. יועצי התיירות שלנו ישמחו להמליץ לכם על יעדים נוספים לטיולים מאורגנים.
קיימים סגנונות רבים של טיולי מאורגנים כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו את הטיול מאורגן שמתאים לו. טיולים מאורגנים למשפחות, טיולים מאורגנים לדוברי שפות זרות, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת, טיולים מאורגנים לבר/בת מצווה וטיולים מאורגנים לגיל הזהב. כמובן שתוכלו למצוא באתר שלנו, גם טיולים מאורגנים אשר לא מסווגים תחת קטגוריה ספציפית.