נגישות

אירוח אנשי עסקים

 

אירוח אנשי עסקים מחו"ל  
כחברת תיירות אנחנו מאמינים במתן שירות רחב ללקוחותינו העסקיים. מלבד תחום האירועים, ימי גיבוש, ימי כיף לחברות, כנסים ונופשי חברה אנחנו יודעים לתת מענה מושלם, מקצה לקצה בכל הקשור לאירוח תיירים עסקיים שמגיעים להתארח בארץ.
גם כאשר מדובר באירוח עסקי שמטרתו פגישות וקידום מטרות עסקיות, אנשי עסקים המגיעים מכל רחבי העולם צמאים לראות ולחוות את מדינת ישראל. המזל הוא שהמדינה שלנו לא כל כך גדולה ככה שגם ביומיים שלושה אפשר לעבור באתרים חושבים, מעניינים ומרתקים.
אירוח תיירים עסקיים הינו נושא רגיש וחשוב לכל חברה ישראלית, חשוב לתת להם חווית אירוח טובה ואיכותית ולא תמיד למארח הישראלי יש את הפנאי והידע לתת להם את המענה הזה.
כחברת תיירות והפקות אנחנו מכירים היטב את כל האתרים המומלצים והרלוונטיים, את המלונות המומלצים, מסעדות טובות והכי חשוב עובדים עם מורי דרך מקצועיים ואדיבים.
אנחנו נדע לתפור עבור האורחים העסקיים שלכם את חווית האירוח הטובה ביותר לצרכים שלהם. נדע איך לשלב את האתרים בהם חשוב להם לבקר ואת רמת המלון שמתאימה להם.
אירוח תיירים עסקיים מתחיל כמובן כבר בשדה התעופה, שם נהוג לחכות להם עם הסעה צמודה ליעד הראשון, על מנת לאפשר להם נחיתה רכה וקלה בישראל. אנחנו עובדים עם חברות היסעים המספקות שירות לכל גדלי הקבוצות, החל ממונית פרטית ועד אוטובוס מפואר.
לאחר מכן האירוח ממשיך לרוב לפי הפגישות העסקיות המתוכננות, כאשר מדובר בתיירות עסקית לרוב היא משלבת ביקורים וסיורים במפעלים ומוקדי תעשייה חשובים בישראל. גם לצורך זה כדאי לקחת הסעה צמודה או לחילופין להשכיר רכב. כמובן שבחירת המלון צריכה להיות בהתאם לאזור בהם התיירים העסקיים צריכים להיות במהלך היום, על מנת לחסוך זמן מיותר בכביש. כאשר מדובר בפגישות באזור המרכז רוב האורחים העסקיים מעדיפים להתארח במלונות בתל אביב ולהרוויח את חיי הלילה, המסעדות, ואולי אפילו גיחה קצרה לים.
במידה ומדובר בקבוצת תיירים עסקיים שמגיעים ללא בני/ות זוג, נהוג לישון בחדרי סינגל, אם כי זה תלוי תקציב כמובן ויש אורחים שמבקשים לחלוק חדר ולהתארח בחדרי טווין (מיטות נפרדות).
בשלב זה של האירוח קיימות שתי אופציות יש אורחים עסקיים שמעדיפים לסיים את ענייני העבודה ולאחר מכן להמשיך לחלק החוויתי של הביקור, שכולל תמיד סיור מודרך בירושלים באתרים הקדושים וההיסטוריים, אך גם באזורי עניין כמו שוק מחנה יהודה. ממשיך לביקור בים המלח אותו אפשר לשלב כטיול חד יומי ללא לינה או כמובן ליהנות מאחד מבתי המלון המציעים מתקני ספא מפנקים. מכאן לרוב בוחרים הם להמשיך צפונה או דרומה שכן לכל אזור יש הרבה מאוד להציע, אך לא תמיד יש זמן להכל.
התיירים העסקיים שבוחרים להגיע דרומה כמובן עוצרים באילת וחלקם אף משלבים טיול חד יומי לפטרה, שזאת חוויה מדהימה ומרתקת. גם בנושא זה ניתן לתת מענה לאורחים העסקיים שלכם.
התיירים העסקיים שבוחרים להגיע צפונה לרוב משלבים אזורים כמו קיסריה ו/או עכו, כמובן שהגנים הבהאים בחיפה מושכים קהל תיירים (לא רק) רחב.
האירוח דרכינו הוא מותאם אישית כמובן לכל צורך ודרישת האורח. נשמח לעמוד לשירותכם.
צוות טיולי אלון
 

נשמע מעניין? דברו איתנו