נגישות

יום כיף לחברות

בסגנון קצת שונה..


מארגנים אירוע חברה בו תשברו את השגרה הקבועה של עבודה-בית? הפיקניק הקבוע בפארק או הפריסה בחדר הישיבות כבר אינם מרגשים כמו פעם. הטרנד כיום בתכנון יום כיף לחברות מרגש הרבה יותר. פעילויות אקסטרים עמוסות אדרנלין, חלקן משחררות לחופשי את התחרותיות הטבועה בנו – במתחמים שנועדו בדיוק לשחרור הלחצים של הדד-ליינים הצפופים במשרד. ביום שאחרי הפעילות כולם חוזרים מלאי אנרגיה ומוטיבציה, מגובשים יותר ואחרי שהכירו את העמיתים לעבודה בדרך שונה קל יותר לעזור אחד לשני בפרויקט החשוב הבא. אספנו עבורכם מספר רעיונות לפעילויות אקסטרים מיוחדות שיפיחו חיים חדשים בארגון.

לייזר טאג – הדור הבא של הפיינטבול

הספקתם כבר לחוות את מטחי כדורי הצבע בפיינטבול? הכירו את הדור הבא של משחקי היריות בשטח – הלייזר טאג. הן העובדים הצעירים והן המבוגרים יותר בחברה יוכלו ליהנות משעות בהן מסתובבים עם רובה המזכיר את הדבר האמיתי ומתאמנים באסטרטגיות לחימה שונות. העובדים יכולים להיות מחולקים לצוותים (המבוססים על צוותים קיימים בארגון, או בחלוקה המשלבת עובדים ממחלקות שונות) ולגלות מי מסוגל להביס את השני. ללייזר טאג יתרונות רבים כמו העובדה שאינכם צריכים לטעון מחדש את האקדח, הוא מדויק להפליא ומשתמש בטכנולוגיה בטוחה של קרניים אולטרה אדומות וגורם למשתתפים לרוץ, לקפוץ ולהתמלא בהתרגשות מהרגע שהחלו לשחק ועד לרגע שיעזבו את המתחם.
 

קארטינג – מסלול מירוצים פעיל

רבים מאתנו חולמים לנסוע במכונית מירוץ אמיתית. מסלול הקארטינג מאפשר להגשים את הפנטזיה הזו במסלול בטוח יותר, מבלי הסכנות שנלוות לגרסה המקורית. רכבי הקארטינג מתופעלים בקלות על ידי כל אדם עם ניסיון קצר בנהיגה כאשר הפעילות יכולה להתאים גם לילדים במסלולי מירוץ מותאמים לקטנטנים – אם בחרתם ביום גיבוש הכולל גם את משפחות העובדים. לאחר הדרכה קצרצרה של מספר דקות על ידי צוות מדריכים מנוסה, העובדים יוצאים למירוץ. גם פה התחרותיות מובילה לפרץ עצום של אדרנלין ודוושת הגז מגיעה לרצפה. המסלולים בטוחים לשימוש, כאשר הנהגים חוגרים חגורת בטיחות וחובשים קסדה ונהנים מחוויית נהיגה מיוחדת שלא נמצא בנהיגה המנומנמת בפקקי העיר.
 

טיול על סגוויי

חוויית אקסטרים נוספת יכולה לשלב גם סיור מיוחד באחת הערים הגדולות בארץ. טיולי סגוויי בירושלים, באילת, בקיסריה, נתניה או על הטיילת בתל אביב פותחים צוהר לכל האטרקציות העירוניות בצורה מרתקת. למי שלא מכיר את הטרנד שנכנס לארץ לפני כשני עשורים, הסגוויי הוא רכב חשמלי דו גלגלי עליו נעים בעמידה. גודלו המצומצם ויציבותו מאפשרים לו לנסוע בקלות גם בשבילים צפופים או על המדרכה. בניגוד לרכיבה על אופניים הנלמדת לאורך זמן, לימוד הרכיבה על הסגוויי נמשך רק חמש עשרה דקות בלבד – הכלי מבוסס על מנגנון אינטואיטיבי המבוסס על איזון הגוף והרכיבה עליו היא תענוג צרוף. פעילות זו מותאמת בעיקר לקבוצות קטנות ואנו ממליצים לשלב אותה במפגש מרתק עם הרצאה או ארוחה.
 

נשמע מעניין? דברו איתנו