נגישות

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות למזרח הרחוק - החופשה המושלמת

חבילות, טיולים ומגוון אופציות של טיסות למזרח הרחוק עם טיולי אלון
טיסות דלהי

טיסות למזרח הרחוק - לגלות את סודות המזרח הרחוק ולטוס לעולם א

"טיול הוא הדבר היחיד שאתה קונה שהופך אותך לעשיר יותר".
מה לא נאמר על סגנון החיים המודרני, סגנון חיים בזבזני, מפונק, נאמר שזה עידן של אנשים שחיים את הרגע ולא חושבים על המחר, והנימה נשמעת תמיד שלילית. אבל, אולי זה בעצם לא כל כך שלילי, ייתכן שהעידן של היום הבין משהו שקודמיו לא הבינו, יכול להיות שעדיף לבזבז את הכסף שאנחנו מרוויחים בעבודה קשה, על טיסות לחו"ל וטיולים בעולם ובארץ, במקום לשמור אותו בחסכנות שבסופו של דבר לא נהנה מהם. חוקרים רבים עסקו ועוסקים בסוגיה זו וחלקם הגיעו למסקנה שטיולים וחוויות שאנחנו אוספים איתנו במהלך השנים הם אלה התורמים לאושרנו, שטיולים וטיסות לחו"ל עוזרים לשימור יחסים בין בני זוג ובני משפחה ובאופן כללי שטיסות לחו"ל כמו למשל טיסות למזרח הרחוק ונסיעות בעולם מפתחות ומעשירות את הידע בזכות ההיכרות עם תרבויות ועולמות חדשים.
אז אם אתם כבר פה, באתר שלנו למה שלא תתחילו לתכנן את הטיסה הבאה שלכם למזרח הרחוק? בחיפוש פשוט תוכלו למצוא מגוון טיסות למזרח הרחוק. בחרו את המדינה אליה אתם רוצים להגיע במזרח הרחוק, בחרו את התאריכים הרלוונטיים ובקלות תוכלו למצוא את כל האפשרויות של טיסות למזרח הרחוק. במידה ואתם גמישים בתאריכים נמליץ לכם לשחק עם הימים מכיוון שלעיתים רבות שינוי קל בתאריכים משפיע על המחיר וכך תוכלו למצוא טיסות למזרח הרחוק בזול.
המזרח הרחוק הינו אזור מבוקש מאוד בקרב המטייל הישראלי, טיסות למזרח הרחוק יוצאות מישראל למגוון יעדים כמו המלדיביים, סין, תאילנד, פיליפינים, הודו, קמבודיה ועוד. מגוון רחב של טיסות למזרח הרחוק יוצאות מישראל, באתר שלנו תוכלו למצוא טיסות למזרח הרחוק ישירות, טיסות למזרח הרחוק עם קונקשיין, טיסות למזרח הרחוק בזול, חבילות נופש וטיולים מאורגנים למגוון יעדים במזרח.
הביקוש הגדול  עבור טיסות למזרח הרחוק נובע מהמגוון הרחב שהמזרח יכול להציע לכל סוג של מטייל. בין המזמינים טיסות למזרח הרחוק אפשר למצוא חברה צעירים שמתכננים טיול אחרי צבא, חברה שמתכננים טיול סיום תואר, מטיילים המחפשים טיול מאורגן למזרח הרחוק אשר בעזרתו אפשר ללמוד את המדינות המיוחדות והתרבות העשירה. כמו כן המזרח יודע להציע טיולי טבע מאתגרים בשילוב נופי טבע עוצרי נשימה לצד בתי מלון מפנקים לכן קיים ביקוש רב למזרח הרחוק גם בקרב זוגות צעירים ואפילו זוגות טריים אשר בוחרים בירח דבש איכותי במזרח הרחוק.
בכדי לדעת מתי העונה המומלצת לטיול במזרח הרחוק כדאי קודם להתמקד ביעד. מכיוון שמדובר באזור עם מגוון רחב של יעדים קשה לקבוע באופן חד משמעי מתי העונה המומלצת של טיסות למזרח הרחוק, ולאחר שתחליטו על יעד אליו תרצו להגיע נמליץ לכם להתייעץ עם יועצי התיירות שלנו מתי העונה המומלצת עבור טיסות למזרח הרחוק.
לאחר שמצאתם אופציה מועדפת עבור טיסות למזרח הרחוק ולפני שאתם סוגרים, מומלץ לבדוק שגם הדרכון שלכם עדיין בתוקף מכיוון שעלות חידוש דרכון בשדה התעופה היא מאוד יקרה ולא כדאית. בנוסף שימו לב שיש יעדים במזרח הרחוק לדוגמת סין אשר כניסה אליה מחויבת בויזה, לכן מומלץ לבדוק האם ליעד שבחרתם יש צורך בויזה ובמידה וכן דאגו לקבל אשרת שהייה זמן רב לפני הטיסה על מנת למנוע אי נעימויות.  
אז אם בידכם ויזה (במידת הצורך) ודרכון בתוקף ומצאתם אופציה מועדפת של טיסות למזרח הרחוק, התחילו בתהליך פשוט של ההזמנה באינטרנט או צרו קשר עם יועצי התיירות שלנו. במידה והמשכתם את תהליך ההזמנה באתר שימו לב, שאתם כותבים שמכם המלא בטופס ההזמנה בדיוק כפי שמופיע בדרכון כדי למנוע טעות שלאחר ההזמנה לעיתים לא ניתן לתקן אותה. מזל טוב! יש לכם כרטיסי טיסות למזרח הרחוק, איזה כיף, חופשה בחו"ל היא תמיד משהו שכיף לחכות לו במיוחד שמדובר בטיסה למזרח הרחוק, רק אל תשכחו לעשות ביטוח רפואי לאחר ההזמנה כדי להבטיח כיסוי רפואי במידת הצורך.  

טיסות למזרח הרחוק - הטיול שלכם מתחיל כאן
החלטתם לסגור את הטיול הגדול למזרח הרחוק? מזל טוב!
אתם מוזמנים להיכנס למאגרי המידע שלנו אודות המזרח הרחוק ולהתחיל לתכנן את הטיול:
טיפים ומסלולים למזרח הרחוק - היעדים שלא כדאי לכם לפספס!
תכננו את המסלול לפי העונות המומלצות לטיול באיזורים המיועדים לטיול שלכם
מתכננים לטוס ליותר ממדינה אחת? יש לנו בשבילכם המלצות לאטרקציות המובילות בכל היעדים הפופולרייםמידע נוסף אודות טיסות למזרח הרחוק: טיסות לתאילנד 

מזג אוויר ב דלהי

currentdayrain.png
ראשון ° 30 - ° 34
sunSmall.png
rainSmall.png
rainSmall.png
 • 29-39
 • 32-41
 • 32-41