נגישות

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לקנדה עם טיולי אלון

מגון חבילות, מלונות, הצעות משתלמות ומבחר טיסות לקנדה

טיסות קוויבק

טיסות לקנדה - כל מה שצריך לדעת

"טיול הוא הדבר היחיד שאתה קונה שהופך אותך לעשיר יותר".
נאמר כבר הכל על העידן שלנו, עידן של בזבזנים, מפונקים, חיים את הרגע ולא חושבים על העתיד, ותמיד הכל נשמע בנימה כל כך שלילית. אך, מי אמר שזה נורא לחיות בדרך הזאת? למעשה, יכול להיות שהעידן של היום הבין משהו שאחרים לא, אולי עדיך ליהנות מהכסף שאנחנו מרוויחים בעבודה קשה ולבזבז אותו על טיסות וטיולים בארץ ובעולם. במקום לשמור את הכסף לחסכנות שבסוף לא נהנים מהם. רבים עסקו ועוסקים בשאלה זו, ומחקרים רבים טוענים שחוויות וטיולים שאנחנו אוספים איתנו במהלך החיים הם אלה שתורמים לאושרנו, שנסיעות וטיולים לחו"ל ליעדים אטרקטיביים כמו טיסות לקנדה עוזרים לשיפור היחסים בין בני זוג ובני משפחה ובכלליות שטיולים בעולם מפתחים ומעשירים את הידע בזכות החשיפה לתרבויות ועולמות חדשים.
אז אם אתם כבר באתר שלנו למה שלא תתחילו לתכנן את הטיסה הבאה שלכם לקנדה? בחיפוש פשוט תוכלו למצוא מגוון טיסות לקנדה. בחרו את היעד אליו אתם רוצים להגיע בקנדה, בחרו את התאריכים הרלוונטיים ובקלות תוכלו למצוא את כל האפשרויות לטוס ליעד הנבחר. אם אתם גמישים בתאריכים כדאי לכם לשחק עם הימים מפני שלעיתים רבות שינוי קל בתאריכים משפיע על המחיר וכך תוכלו למצוא טיסות זולות לקנדה.
חברות התעופה אל על ואייר קנדה מוציאות מישראל טיסות לקנדה ללא קונקשיינים אשר נוחתות בטורונטו. אורכה של טיסה מישראל לטורונטו היא כ12 וחצי שעות ובמידה ותרצו להגיע ליעד אחר תוכלו לחפש ולהזמין טיסות לקנדה עם קונקשיינים.
קנדה היא מדינה ענקית, למעשה הגדולה בעולם. בזכות גודלה, קנדה מאופיינת בסוגי נופים מגוונים. העונה המומלצת לחופשה בקנדה היא עונה הקיץ, אך כדאי לבדוק מה היא העונה המומלצת עפ"י היעד הנבחר בקנדה שכן מדובר במדינה גדולה מאוד וכל אזור בה מאופיין אחרת. המשותף לכל המדינה זה הקור הקנדי הידוע כחורף קר מאוד, לכן חופשה בקנדה במהלך החורף יכולה להיות לא נעימה בגלל הקור העז. יחד עם זאת, לנופשים שמחפשים חופשת סקי, קנדה היא יעד נהדר לחופשת סקי בחורף.
לאחר שמצאתם את הטיסה שאתם רוצים לקנדה ורגע לפני סגירת הטיסה, אנחנו ממליצים לבדוק שיש לכם אשרת שהייה לקנדה ושהיא בתוקף. אומנם מדובר בתקנה חדשה יחסית, אך משנת 2016 כניסה לקנדה מחויבת באשרת שהייה. מדובר בתהליך פשוט ומהיר יחסית, אך חשוב לזכור שכניסה לקנדה ללא תתאפשר ללא אשרת שהייה גם אם ישנה אשרה והיא לא בתוקף. חשוב לציין שגם טיסות קונקשיין הכוללות עצירה בקנדה מחויבות באשרת שהייה. כמו כן, אל תשכחו לבדוק גם את הדרכון שלכם ושהוא עדיין בתוקף מכיוון שעלות חידוש דרכון בשדה התעופה היא מאוד יקרה ולא מומלצת. אז אם בידכם אשרת שהייה לקנדה ודרכון בתוקף ואכן מצאתם טיסה שאתם רוצים לקנדה התחילו בתהליך הזמנה פשוט באתר האינטרנט או צרו קשר עם יועצי התיירות שלנו. במידה והמשכתם את התהליך באתר שימו לב שאתם כותבים שמכם המלא בטופס ההזמנה בדיוק כפי שהוא כתוב בדרכון כדי למנוע טעות שלאחר ההזמנה לעיתים לא ניתן לתקן. מזל טוב! יש לכם כרטיסי טיסות לקנדה, כיף אמיתי, חופשה בחו"ל היא תמיד משהו שכיף לחכות לו במיוחד שמדובר בטיסה לקנדה, רק אל תשכחו לעשות ביטוח רפואי לאחר ההזמנה כדי להבטיח כיסוי רפואי במידת הצורך.  

רוצים לדעת עוד? אתם מוזמנים להיעזר במאגרי המידע שלנו על קנדה:

אטרקציות מומלצות בקנדה שאסור לכם לפספס בטיול

תחבורה בקנדה - התרשמו ממגוון אמצעי התחבורה שעומדים לרשותכם להתניידות במדינה

5 מתחמי קניות מומלצים בקנדה - כי אם אתם כבר כאן, למה שלא תפנקו את עצמכם בשופינג?
 
 
 
 

מזג אוויר ב ונקובר

currentdaysun.png
שני ° 11 - ° 16
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 11-16
 • 12-17
 • 11-18