נגישות

הפקת אירועי חברה

 

מתכננים אירוע לעובדי החברה? במדריך שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע המקצועי הנחוץ להפקת אירועים לחברות, אירועים שלא ישכחו.

אירוע חברה מהווה הגדרה כללית למגוון רחב של סוגי אירועים המיועדים לעובדי חברות, ארגונים ועסקים שונים, כאשר מטרת האירוע קובעת ברוב המקרים את אופיו של האירוע. הפקת אירועי חברה הינה משימת הפקה מורכבת ומאתגרת המשלבת בתוכה את כל ההיבטים הקשורים לעולם הפקות האירועים, וזאת לצד היבטים הקשורים לתחום פעילותו העסקי של הגוף העומד מאחורי האירוע.

 

סוגי הפקת אירועים לחברות

הפקת אירועי חברה נועדה לצרכי הפקתם של אירועי חברות שונים כגון: אירועי נשף לעובדי החברה ובני משפחותיהם,  אירועי חברה במסגרת ימי כיף ו/או גיבוש לעובדי החברה, אירועי חברה המשלבים בתוכם השתלמויות מקצועיות לעובדי החברה וסוגי אירועים נוספים המיועדים לעובדי חברות, ארגונים ועסקים.

בחירת חברת הפקות - מה חשוב לדעת?
 

הפקות אירועי חברה מהוות תחום התמחות מקצועי בקרב חברות הפקה שונות העוסקות ומתמחות בנושא. כאשר ניגשים לבחור בחברת המתמחה בתחום הפקת אירועי חברה, חשוב לבדוק את הניסיון המקצועי העומד לרשותה בתחום הפקות אירועי חברה, היקף שירותי ההפקה המוצעים לכם על ידה, פתרונות האירוח וההפקה הנכללים במסגרת שירותי ההפקה ופרמטרים נוספים הקשורים לפעילותה של חברת ההפקות.

 

מרכיבי האירוע


הפקת אירועי חברה משלבת בתוכה מגוון רחב של מרכיבי אירוח והפקה הקשורים בין היתר לאופי וסוג האירוע אותו אתם מעוניינים לקיים, מספר המשתתפים באירוע, מטרת האירוע וכדומה. במסגרת שירותי הפקות אירועי חברה המוצעים לכם על ידי חברות הפקה מנוסות העוסקות ומתמחות בנושא, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים ופתרונות אירוח והפקה המשלבים בתוכם את כל אחד ממרכיבי האירוע כגון:

 • בחירת מיקום לקיום האירוע - הפקת אירועי חברה מתחילה בראש ובראשונה בבחירת המקום הנכון לקיומו של האירוע, כאשר בחירתו מתבצעת בהתאם למאפייני האירוח הנחוצים לכם ובהתאם לגודל האירוע ומספר המשתתפים בו. ברשימת המקומות לקיומם של אירועי חברה כאלו ואחרים תוכלו למצוא גם רשימת גני ואולמות אירועים בכל רחבי הארץ וגם רשימת מיקומים מיוחדים בשטחים פתוחים כגון: חופי רחצה, בריכות שחייה, מועדוני אירוח, פארקים וכדומה.
   
 • בחירת קונספט לאירוע - הליך הפקת אירועי חברה בדומה להליך הפקתם של אירועים פרטיים ועסקיים, מיושם כיום במסגרת בחירת קונספט מקדים לאירוע. הקונספט הוא למעשה רעיון מרכזי אחד סביבו ניתן לייחד ולאפיין את האירוע וזאת בהתאם למטרות ואופי האירוע הנחוץ לכם.
   
 • תכנון וארגון לוגיסטי של כל מאפייני האירוח וההפקה - לאחר בחירת המקום לקיומו של האירוע ולאחר בחירת הקונספט הנכון לאירוע, חברת הפקות אירועי חברה פועלת לצרכי תכנון וארגון האירוע מראשיתו ועד סופו, כאשר במסגרת פתרונות השירות המוצעים לכם על ידה תוכלו למצוא: שירותי עיצוב ומיתוג המקום בו בחרתם לקיים את האירוע (ברוב המקרים מיתוג המקום נעשה בהתאם לצורת לוגו החברה והצבעיים המזוהים עימה), שירותי ציוד טכני לאירועי חברות, שירותי קייטרינג, שירותי מוסיקה, שירותי צילום ומגוון רחב של שירותי אירוח והפקה נוספים המותאמים לאופי ומטרות האירוע.
   
 • שירותי תוכן והפעלות לאירועי חברות - עולם ההפקות הולך ומשתכלל מיום ליום ומאפשר לכם ליהנות מהיצע מרשים, איכותי ומגוון של פתרונות תוכן והפעלות שונות אותן ניתן לשלב במהלך האירוע. בחירת שירותי התוכן וההפעלות השונות נעשית בהתאם לאופי האירוע והקונספט במסגרתו בחרתם לייחד את האירוע אותו אתם מתכננים, כאשר בין יתר פתרונות התוכן וההפעלות המוצעות לכם לאירועי חברות תוכלו למצוא: הופעות מוסיקה של אמנים מובילים, הופעות סטנד אפ או בידור, קיומה של הרצאה מרתקת הרלוונטית למכנה המשותף הרחב של עובדי החברה ורעיונות נוספים המוצעים לכם על ידי חברת הפקות אירועי חברות המתמחה בתחום.
   
 • אטרקציות לאירועי חברות - במקביל לעולמות התוכן העומדים לרשותכם כיום בתחום ההפקות, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של אטרקציות שונות ומלהיבות אותן ניתן להתאים לאירועי חברות מכל סוג ולכל מטרה. בחירה מדויקת של האטרקציות הנכונות לאירוע אותו אתם מתכננים, תאפשר גם לכם לשלב מספר אטרקציות מלהיבות ההופכות כל אירוע חברה לאירוע חד פעמי ובלתי נשכח.
   
 • מתנות קד"מ לאירועי חברות - חלק מהאטרקציות המוצעות לכם במסגרת הפקת אירועי חברה, משלבות בתוכן מוצרי קד"מ שונים אותם תוכלו להעניק כמתנה אישית לכל אחד ואחת מעובדי החברה המשתתפים באירוע, כאשר בדומה לכל מרכיב הפקתי אחר באירוע, גם את מוצרי הקד"מ מומלץ להתאים לקונספט המרכזי בו בחרתם ולאופי האירוע אותו אתם מקיימים.
   

הפקת אירועים לחברות במסגרת ימי כיף או גיבוש לעובדי החברה


כפי שציינו לעיל, אירועי חברות מתקיימים במסגרת סוגי אירועים שונים הכוללים בתוכם גם הפקת אירועי חברה במסגרת ימי כיף או גיבוש לעובדי החברה. במקרים אלו, תוכלו ליהנות כיום מהיצע הולך וגדל של חבילות אירוח ונופש בארץ במסגרתן ניתן לקיים פעילויות מגוונות לכל עובדי החברה, כאשר את כל אחת מהפעילויות ניתן להתאים באופן פרטני למאפייני הקבוצה ומספר המשתתפים.
 

הפקת אירועי חברה בחו"ל

אחד מהטרנדים הבולטים בענף הפקות האירועים הינו קיומם של אירועי חברות במסגרת נסיעה משותפת של עובדי החברה לחו"ל. הפקת אירועי חברות בחו"ל הינה משימה מורכבת ומאתגרת פי כמה וכמה מהליך הפקת אירועי חברות בישראל, ולכן, חשוב לבחור בחברת הפקות מקצועית ומנוסה המספקת לכם פתרונות שירות גם בכל הנוגע לקיומו של הטיול המאורגן לחו"ל וגם במסגרת שירותי תכנון והפקה של אירועי חברות בחו"ל.

מחלקת ההפקות שלנו בטיולי אלון מתמחה בהפקת כנסים עסקיים ואירועי חברה, במסגרת שירותי ההפקה שלנו תוכלו ליהנות ממענה מקצועי רחב לקיום הכנס שלכם, כגון אירוח בבתי מלון, אולמות כנסים, מאגר רחב של מרצים איכותיים, מופעים, ציוד טכני, שירותי דיילות, שירותי תרגום ועוד...   
הצוות שלנו ידאג להפיק עבורכם אירוע מקצועי ואיכותי בהתאם לדרישת החברה וצרכיה.
לכל אירוע מתלויים אנשי ההפקה שלנו אשר נותנים מענה בשטח.

למידע ופרטים נוסף צרו עימנו קשר ונשמח להפיק לכם אירוע שייזכר לאורך זמן
.

 

נשמע מעניין? דברו איתנו

הפקת כנסים לחברות וימי עיון ,טיולי אלון
ימי עיון ומפגשים עסקיים -טיולי אלון הפקה
ארגון סמינרים וימי עיון - טיולי אלון
יום עיון - הפקת כנסים, טיולי אלון