נגישות


אופציות לימי גיבוש בחורף

הרבה חברות מגיעות לחודשי השנה המאוחרים , נובמבר – דצמבר עם תקציב פנוי לימי כיף/גיבוש וחוששים ממזג האוויר .

החורף בישראל הוא חורף יבש ברובו וימי הגשם מעטים מאוד לצערנו , עם זאת , הקור והרוח בהחלט יכולים להוות מטרד בפעילויות שמתבצעות במקומות פתוחים , לכן,  ליקטנו לכם כמה אופציות לפעילות וסדנאות במג אוויר "חורפי" יום גיבוש לעובדים :

סדנת בישול– בשנים האחרונות נפתחו ברחבי הארץ מספר מתחמים לסדנאות בישול לקבוצות .
הסדנאות מציעות לימוד טכניקות בישול בסגנון אוכל כלשהו לבחירת הקבוצה , ניתן לבחור בין סדנה חלבית או בשרית , איטלקית או צרפתית וכו'...
אופציה נוספת כשמציעים בסדנאות הבישול היא "קרב סכינים" – בסדנה זו מתחלקת הקבוצה למספר קבוצות ונערכת תחרות בין הקבוצות , בסוף הזמן המוקצב לקבוצות מדרגים השופטים את המנות לפי קריטריונים שונים כגון : אסתטיקה, יצירתיות, עבודת צוות וכמובן טעם המנה. זוהי בהחלט אופציה מצוינת ליום גיבוש/ ערב גיבוש שבנוסף לסדנה סוגר לכם גם את פינת הארוחה- בסוף הסדנאות הקבוצות נהנות מארוחה ממגוון המנות שבישלו במהלך הסדנה.

סדנת שוקולד– אופציה נוספת לסדנה במזג אוויר גשום היא סדנת שוקולד, סדנאות שוקולד מתקיימות ברחבי הארץ וניתן למצוא אותן במגוון אזורים : רמת הגולן , אזור השרון ומישור החוף.
בסדנאות לומדים על דרך הכנת השוקולד, גידול פולי הקקאו, עקרונות הכנת השוקולדים השונים תוך כדי טעימות מתוקות במיוחד, ניתן ליהנות גם מסדנת הכנת פרלינים וזילוף. אופציה מגניבה וטעימה שיכולה להיות קינוח או פתיח של כל יום גיבוש ..

טיול ג'יפים– כן כן , גם טיול ג'יפים יכול להיות אחלה אטרקציה לפעילות בחורף, אמנם לא בימים סוערים במיוחד אך הימים ללא גשמים בהחלט ניתן מטיול אקסטרמי במיוחד, האדמה רטובה, פחות אבק, הצמחייה הירוקה , כל אלו יכולים להפוך את הטיול ג'יפים לאטרקטיבי הרבה יותר מטיול בימי הקיץ החמים.

חדרי בריחה– בשנה האחרונה אנו עדים לתופעת חדרי הבריחה , כמו פטריות לאחר הגשם נפתחו בחודשים האחרונים חדרי בריחה ברחבי הארץ , פעילות בחדר בריחה מציעה לקבוצה עבודה על שיתוף פעולה, עבודת צוות , יכולת עמידה במצבי לחץ תחת זמן מוקצב והמון אקשן ואתגר.
חשוב לציין שפעילות בחדר בריחה מתבצעת בדרך כלל בקבוצה של 6-8 משתתפים לכן קבוצות גדולות יותר יצטרכו לחפש מקום שמציע מספר חדרים באותו המתחם ...
 
לעוד רעיונות ובניית ימי גיבוש לחברות וכיף הכוללים ארוחות, הסעה וליווי אישי של נציג מטעמנו צרו  קשר ונשמח לעזור..