נגישות


המלצות לימי גיבוש בארץ לפי אזורים

כולם יודעים שהשגרה עלולה להיות לעיתים מתישה. חלק ניכר מהשבוע אנחנו נמצאים בעבודה, עם הילדים או במצב שינה. אחת לכמה זמן מומלץ לקחת פסק זמן ולנקות את הראש בחופשה טובה או ביום כיף.

אבל, תארו לעצמכם איזה כיף יכול להיות אם ניקוי הראש הזה, בנוסף לחופשות הפרטיות, יעשה אחת לכמה זמן גם במסגרת העבודה.
בעלי חברות רבות הבינו, שימי גיבוש לעובדים זה משהו הכרחי ביותר הן למורל והן לתפוקה של העסק. ימי כיף לחברות זה עניין שהלך וצבר תאוצה בשנים האחרונות וזה מה שמוביל יותר ויותר מקומות ברחבי הארץ להציע ימי גיבוש לעובדים.
יום גיבוש בדרום
דרום הארץ מציע למבקריו הרבה מאוד אפשרויות בילוי. קודם כל ולפני הכל מומלץ לשלב ביום כיף בדרום גם מסלול קצר בטבע, שכן הנוף המשגע בדרום הוא משהו שאסור לוותר עליו.
תוכלו בעונה המתאימה ללכת לצפות בפריחת הכלניות, להגיע לתצפית במצפה רמון, לבלות בים המלח, לקחת את העובדים לפיינטבול או טיול טרקטורונים וכמובן, מומלץ מאוד לשלב עם כל האפשרויות גם ארוחה טובה.
יש הרבה מסעדות טובות בדרום אבל ההמלצה שלנו היא ללכת לחאן בדואי נחמד, שם תוכלו ליהנות מאוכל טעים ואותנטי ואפילו לצאת לטיול גמלים. מה שבטוח, שלא משנה מה תבחרו לעשות עם העובדים, יום כיף לחברות בדרום הארץ זו חוויה נהדרת.
יום גיבוש בצפון
יום גיבוש לעובדים בצפון הארץ יכולה להיות חוויה יוצאת דופן. מומלץ לשלב מסלול בטבע, עם רפטינג בירדן, רכבל בצוק מנרה או איזשהו ספורט אתגרי.
גם בצפון מבחר המסעדות גדול והכי חשוב למצוא מקום נעים, עם אווירה טובה, שבו העובדים שלכם יוכלו לשבת יחד וליהנות מיום לא שגרתי מחוץ למשרד.
יום גיבוש בירושלים
יום גיבוש בירושלים יכול לכלול סיור בעיר העתיקה, טיול סגווי וכמובן – סיור טעימות בשוק מחנה יהודה. למען האמת, יש כל כך הרבה אפשרויות בירושלים, שאתם פשוט צריכים להבין מה מבין כל הדברים מתאים יותר לקבוצה שלכם ורק לבחור.
יום גיבוש במרכז
הגענו לאזור האחרון בארץ, המרכז. תוכלו לקחת את העובדים שלכם ליום כיף בתל אביב לדוגמא וליהנות מטיול בשוק הפשפשים, פעילות אתגרית בים, חדר בריחה וכמובן, כמו בכל מקום במדינתו – מאוכל משובח.
העיקר לצאת מהמשרד
בשורה התחתונה, לא משנה באיזה אזור בארץ תבחרו לקיים את יום הגיבוש לעובדים שלכם, תהיו בטוחים שמדינת ישראל שופעת בנופים ומקומות בילוי אטרקטיביים וכל בחירה שלכם, שתוציא את העובדים מהמשרד, בהכרח תספק הרבה מאוד אושר לכולם.
זכרו: עובדים טובים הם עובדים מרוצים. ככל שלעובדים שלכם יהיה יותר נעים וטוב במקום העבודה, כך הערך העצמי שלהם יעלה, תחושת השלווה תגבר והתפוקה המקצועית בהכרח תעלה פלאים. יום גיבוש לעובדים זה הדלק שהאנשים שלכם צריכים כדי להשתפר ולהתקדם!