נגישות


עונות מומלצות לטיול במזרח הרחוק

כולם צריכים מידי פעם פסק זמן מהשגרה ואין כמו חופשה טובה כדי לענות על הצורך הזה. בשנים האחרונות החלה מגמה חדשה, שיותר ויותר ישראלים בוחרים לטוס דווקא לטיול במזרח הרחוק.

גם מטיילים צעירים וגם מבוגרים נוהרים כל שנה למזרח, כדי לחוות ולראות תרבויות חדשות ונופים שאין בארץ. היתרון הכי גדול של המזרח, שהוא מאפשר לכל אדם באשר הוא, ללא קשר לגיל או לסגנון ולהעדפות שלו, למצוא את עצמו שם. מה זה אומר?
המדינות במזרח מציעות לתיירים אינסוף אפשרויות גם בהיבט לינה, גם בהיבט אטרקציות, גם בהיבט מזון וגם בהיבט מחירים. בכל תקציב שתבחרו תוכלו ליהנות מטיול בדיוק בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם.
מה שכן, מומלץ מאוד להזמין מראש טיסות למזרח הרחוק, שכן בניגוד לאירופה, כאן ככל שתזמינו יותר מראש, כך המחיר יהיה יותר נמוך והטיסות יהיו פחות ארוכות ויותר ברמה. השאלה היא מה העונה המועדפת לטיול במזרח הרחוק?
ליהנות מכל העונות
במצעד היתרונות של המזרח הרחוק מגיע יתרון נוסף והוא שאין דבר כזה עונה מומלצת לטיול במזרח. המדינות במזרח גדולות מאוד ולכן בכל עונה שבה תבחרו להגיע תוכלו לטייל במזרח.
כמובן שמומלץ לבדוק לפני ביחס לעונה שבה אתם מגיעים באיזה אזור יש מזג אוויר טוב יותר, בצפון, בדרום, במרכז או במערב, אבל מה שבטוח, שתמיד יהיה אזור במזרח שיוכל לקבל אתכם, בכל אחת מעונות השנה.
לא מוותרים על האטרקציות
יש הרבה אטרקציות לטיולים במזרח הרחוק וההמלצה שלנו היא לנסות לשלב בין הפעילויות, אבל לא להיצמד ללוח זמנים מדויק. הסיבה לכך היא שקצב ההתנהלות במזרח שונה לחלוטין מאשר בישראל. שם הכל לוקח הרבה יותר זמן וכמו שאומרים בהודו: הכל יכול לקרות.
על כן, כדאי כמובן לברר מראש באינטרנט ועם חברים מה האטרקציות היותר פופולאריות, אבל אף פעם לא כדאי להיות לחוצים ביחס להספק, שכן חלק מהיופי בטיול במזרח, הוא החופש והרוגע שהוא מאפשר לכם. 
שילוב בין תרבות לאוכל
עניין נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא אוכל במזרח הרחוק. מדינות המזרח מתאפיינות בטעמים ייחודיים במיוחד ולכל מדינה יש את הסגנון שלה. חשוב שתדעו שהאוכל משתנה בהתאם לעונות השנה ומה שמגישים בעונה מסוימת בדרום לא מגישים בעונה אחרת בצפון ולהפך.
מה שבטוח הוא, שלא משנה באיזו עונה תגיעו למזרח הרחוק, הטעמים הייחודיים והמרגשים בהכרח יסעירו את ליבכם וכמובן את הפה.
לחזור לארץ עם חוויות חדשות
בשורה התחתונה, טיול במזרח הרחוק יכול להתרחש בכל עונה באשר היא, אתם רק צריכים לברר מראש ביחס למדינה שאליה אתם מתכננים להגיע, לאיזה אזור עדיף להגיע בעונה שבחרתם.
חופשה טובה במזרח תמלא את המצברים שלכם ותספק לכם אנרגיות, כדי שתוכלו לחזור לשגרה מרוצים ועמוסי חוויות. זו הדרך הנכונה לחיים טובים ובריאים ואנחנו ממליצים לכל מי שמתלבט, פשוט להזמין כרטיס ולטוס להרפתקה הבאה שלו.