נגישות


תחבורה והתמצאות בארה"ב

כולנו צריכים מידי פעם פסק זמן מהשגרה ואין כמו חופשה טובה כדי לענות על הצורך הזה. אחד היעדים המועדפים על ישראלים לחופשה הוא ארצות הברית ולא סתם. ארצות הברית מציעה למבקריה אינסוף אפשרויות במגוון מדינות רחב.

ישראלים רבים שטסים לארצות הברית לא מסתפקים בביקור במדינה אחת ומעדיפים לשלב בטיול שלהם מסלול של מספר מדינות. מומלץ מאוד להזמין מראש טיסות לארה"ב, שכן מחירי הטיסות לא זולים והזמנה מראש תסייע לכם לקבל טיסה במחיר שפוי יותר.
מעבר לזה, כדאי לבדוק מה מזג האוויר בארה"ב בהתאם לתאריך שבו אתם מתכננים לטוס ולפי זה תוכלו לבחור את האזורים והמדינות שעדיף יהיה לטייל בהם. מן הסתם שבשל גודלה העצום של ארה"ב, שינויי מזג האוויר בין מדינה למדינה קיצוניים וכך גם המרחקים.
 כדי להצליח להתנייד ממקום למקום בארצות הברית, חשוב שתכירו את כל אפשרויות התחבורה שפרושות בפניכם. התמצאות בארצות הברית זה לא משהו מסובך בכלל, הוא רק דורש בדיקה.
מגוון אפשרויות התניידות
טיסות חוץ – כדי להגיע מישראל לארצות הברית אתם מוכרחים להזמין מראש טיסה. יש טיסות ליעדים שונים בארצות הברית וחשוב לבחור את שדה התעופה שהכי קרוב ליעד שממנו אתם מעוניינים להתחיל.
טיסות פנים – אחרי שהגעתם ליעד שלכם בארצות הברית, חשוב שתדעו שכדי להמשיך ליעד הבא, כלומר למדינה הבאה, הרבה פעמים יהיה כדאי להזמין טיסת פנים.
שכן כפי שכבר ציינו המרחק בין מקום למקום יכול לקחת שעות ואפילו בתוך המדינה עצמה בחלק מהמדינות אפשר לנסוע מעל יומיים כדי לעבור מאזור לאזור.
אוטובוס – ארצות הברית כמעט תמיד פקוקה ואם אין לכם חשק לנסוע במוניות ומעבר לזה, להוציא סכומים גדולים, כדאי לנסוע באוטובוס. האוטובוסים בארה"ב ברמה גבוהה מאוד ורשת האוטובוסים תאפשר לכם להגיע בפשטות ובזול מיעד ליעד.
רכבת – רכבת היא אחת האופציות המועדפות להתניידות בארה"ב, שכן זו הדרך הכי מהירה (מלבד טיסה כמובן) וגם המחירים נוחים. תוכלו לבחור בין המחלקות וכמו כן לקחת גם חדרים עם מיטות בתוך הרכבת. נסיעה ברכבת תקצר משמעותית את זמן ההגעה שלכם מיעד ליעד.
רכב שכור – האופציה האחרונה להתניידות היא להשכיר רכב. אתם יכולים להשכיר רכב דרך אחת החברות המוכרות בארה"ב, מה שיאפשר לכם להחזיר אותו במקום ליעד שממנו התחלתם, ליעד שבו תסיימו.
נסיעה ברכב תאפשר לכם לשלוט על הזמן שלכם בצורה המיטבית וכן ליהנות מנופים ועצירות בדרך, בדיוק מתי שנוח לכם. מעבר לזה, כשאתם שוכרים רכב אתם אלו שמחליטים מתי עוצרים ותהיו בטוחים שמידי פעם בין יעד ליעד לא יזיק שופינג בארה"ב באחד מהשווקים בצדי הדרך.
ליהנות מטיול מושלם בארה"ב
בשורה התחתונה, כולם צריכים פסק זמן מהשגרה ואין כמו חופשה בארצות הברית כדי לספק את הצורך הזה. לפני שתטוסו לארה"ב, שימו לב שאתם מתכננים את מסלול הטיול שלכם נכון וכך תוכלו ליהנות מתחבורה נוחה והתמצאות קלה בכל יעד שרק תבחרו!