נגישות


מספר טיפים למציאת טיסות לתאילנד בזול

 

מפנטזים על מסיבת פול מון בקופנגן? חולמים על צלילה בקוטאו? כמהים לשנורקלינג בפוקט? מרגישים שאתם חייבים דחוף חופשה בתאילנד?
מעולה, עכשיו, צריך לצוד את הטיסה המשתלמת ביותר עבורכם, כי, גם אם התקציב שלכם איננו מדוד ומוגבל, סביר להניח כי בתאילנד תמצאו מיליון דרכים טובות יותר להוציא את הכסף מאשר לרכוש כרטיסי טיסה יקרים (ולעיתים, יקרים ללא כל הצדקה).
 

הנה מספר טיפים מעולים שיכולים להוזיל לכם טיסות לתאילנד (או, בעצם, לכל יעד בעולם):


ספונטני או מתוכנן -אם אתם ספונטניים מטבעכם, תוכלו להמתין לרגע האחרון ואז, להזמין כרטיס טיסה על בסיס מקום פנוי. תוכלו לעשות זאת באתרים המתמחים בדילים כאלה או בשיחת טלפון לדלפק בנתב"ג לחברות המתמחות. מצד שני, אם אתם טיפוסים מתוכננים, כדאי שתתחילו בחיפוש מוקדם ככל האפשר, על מנת שתוכלו לערוך את השוואה בין הצעות רבות ככל האפשר.
טיסות לתאילנד בהתאם לעונה -בתאילנד ישנם שני אזורי אקלים - האקלים הטרופי בדרום תאילנד ואקלים סאוואנה-טרופי בצפונה, מה שמכתיב את התקופות בהם מוצפים אזורים אלה בתיירים. הצד המערבי (כמו פוקט, קראבי וכד') נחשבים לעדיפים בחודשי אוקטובר עד מאי, בעוד שבחודשי הקיץ, הצד המזרחי (קוסמוי, קופנגן, קו טאו וכן הלאה) עדיף. לשיאה, מגיעה עונת התיירות תאילנד בחודשים נובמבר - פברואר (החורף הישראלי והאירופאי). לכן, מן הסתם, בתקופה זו, הביקוש לכרטיסים רב ומחיר הכרטיס בהתאם. אם תוותרו על ה"עונג" להצטופף עם עוד אלפי תיירים, תוכלו למצוא בתקופות אלה טיסות זולות בהרבה יותר.
הוזלה נוספת על ההוזלה הרגילה של טיסות שכר -מחירן של טיסות השכר, כידוע, נמוך כבר מתחילתו ממחירן של טיסות סדירות רגילות, אולם תוכלו לצמצם אותו עוד יותר על ידי איתור הזדמנויות מיוחדות, בהן טיסות השכר מגיעות לישראל או יוצאות ממנה ריקות למדי. במקרים כאלה, יוזלו כרטיסי הטיסה, מכיוון שחברות התעופה תעדפנה למלא את הטיסות, גם אם פירושו של דבר הוזלה משמעותית במחיר הכרטיס.
טיסות דרך יעדי ביניים -כבשאר היעדים ברחבי העולם, גם טיסות עם עצירת ביניים לתאילנד מוזילות את מחיר כרטיסי הטיסה באופן ניכר. ישנן מספר חברות המקיימות טיסות כאלה מישראל: Royal Jordanianהירדנית עם עצירת ביניים בעמאן, Uzbekistan Airwaysהמבצעת עצירת ביניים בטשקנט ו-Aerosvit Airlinesהאוקראינית דרך קייב.
שימוש במנועי חיפוש לטיסות זולות או להשוואה בין דילים - הרשת מלאה במנועי חיפוש לטיסות זולות. חלקם הגדול איננו תלוי ואיננו מקושר לסוכנות נסיעות או לחברת תעופה ספציפית. ניתן להיעזר בהם על מנת לאתר טיסות לתאילנד