נגישות


מזג אוויר בדרום אמריקה וענות מומלצות לטיול

הישראלים אוהבים לטייל. לאן שלא תטוסו ברחבי העולם, תמיד תפגשו ישראלים. אנחנו עם שאוהב הרפתקאות ורצוי שיהיו עד כמה שיותר מגוונות ומסעירות.

אחד הטרנדים החמים, שמככב במצעד כבר שנים רבות הוא טיסות לדרום אמריקה. ישראלים רבים מכל חתך האוכלוסייה בוחרים לטוס לשם פעם אחרי פעם ולא סתם. טיול בדרום אמריקה זו חוויה יוצאת דופן, שבאמת מתאימה גם לצעירים וגם למבוגרים.
אתם יכולים לטוס לבד או עם חברים או משפחה, לסגור טיול מאורגן ובאופן כללי – כל אפשרות טיול שתבחרו תתאים, כיוון שהתיירות בדרום אמריקה מתאימה את עצמה לכולם.
מזג האוויר בדרום אמריקה משתנה משמעותית בין עונה לעונה ויש אזורים שגשומים בקיץ ונעימים בחורף ולהפך. החדשות הטובות הן, שלא משנה באיזו עונה תחליטו לטוס לטייל בדרום אמריקה, תמיד יהיו אזורים במדינה שיתאימו לטיול.
זה תמיד זמן טוב לטוס לדרום אמריקה
כפי שוודאי הבנתם, זה תמיד זמן טוב לטוס לדרום אמריקה. מומלץ להזמין מראש טיסות לדרום אמריקה, שכן יש ביקוש רב ליעדים הללו ובמיוחד במועדים בהם יש קרנבלים בדרום אמריקה.
תבינו לאן אתם רוצים להגיע ותבררו מראש מה מזג האוויר במקום. תהיו בטוחים שגם אם אתם רוצים להגיע ליעד מסוים וקר בו או חם בו מידי, אתם תמיד יכולים להדרים או להצפין באותה מדינה ומזג האוויר ישתנה לחלוטין. 
אטרקציות כל שנה בכל עונות השנה
יש הרבה מאוד אטרקציות בדרום אמריקה ולאן שלא תטוסו תמיד תגלו מקומות חדשים ומרתקים, עם תרבויות ייחודיות ושפע של טעמים, ריחות וצבעים.
כדאי מאוד להתאים את הטיול למזג האוויר וכן לקרוא מראש ביקורות של מטיילים שנמצאים ממש בתאריכים שלכם בדרום אמריקה. יש קבוצות פייסבוק שבהן מטיילים מעלים המלצות אונליין וכמובן אתרי מטיילים רבים.
חשוב שתדעו שבכל עונה בשנה מתקיימים בדרום אמריקה הרבה מאוד פסטיבלים ואם אתם נוסעים למדינה מסוימת, כדאי מאוד לבדוק מראש אילו פסטיבלים יש באזור בתאריכים המיועדים.
טיפ נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא התאמה של האזור שאליו אתם טסים לעונה. לא בכל עונות השנה אפשר לטייל בכל המדינות בדרום אמריקה ומומלץ מאוד לתכנן את הטיול שלכם גם לפי מזג האוויר.
יש באינטרנט הרבה מאוד מסלולים מומלצים לפי עונות השנה וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להחליט מתי אתם רוצים לטוס, לבחור את היעד שרלוונטי באותה עונה ומשם להתקדם הלאה.
לחזור בכוחות מחודשים לשגרה
בשורה התחתונה, חופשה בדרום אמריקה זו חוויה בלתי נשכחת. בין אם אתם נוסעים לזמן קצר או בין אם לתקופה ארוכה ובלתי מוגבלת, זכרו שכדי ליהנות באמת מכל הנופים, הפסטיבלים והאטרקציות שיש לדרום אמריקה להציע – כדאי מאוד לקחת בחשבון גם את מזג האוויר.
תכנון נכון של הטיול שלכם יהפוך את החוויה הזו למשהו בלתי נשכח, לחוויה שבוודאות תשאיר לכם טעם של עוד!