נגישות


מזג אוויר במרוקו ועונות מומלצות לטיול

הישראלים מאוד אוהבים לטוס לחו"ל. לאחרונה נפתח בפנינו יעד חדש ויותר ישראלים בוחרים לטוס דווקא למרוקו. טיול מאורגן למרוקו זו חוויה בלתי נשכחת שפשוט אסור לכם לוותר עליה. מרוקו היא מדינה מוסלמית אותנטית, לא מסוכנת, שמציעה למבקריה שפע של אפשרויות.

הנופים והתרבות במרוקו ישאירו אתכם ללא צל של ספק חסרי נשימה וההמלצה שלנו היא להזמין מראש טיסות, שכן הביקוש לטיסות למרוקו, במיוחד בעונות השיא גדול מאוד. השאלה היא מתי כדאי לטוס למרוקו ומה העונה המומלצת שתאפשר לכם לטייל בכמה שיותר מקומות?
הכי טוב באביב ובקיץ
בגדול עונת השיא במרוקו היא האביב, אבל תיירים רבים ממשיכים להגיע אליה גם בקיץ. כשסוגרים טיול מאורגן למרוקו, חשוב להבין מראש מה הדרישות והצרכים שלכם ובהתאם לעונה תוכלו לדעת גם לאילו אזורים עדיף שתגיעו.
כמובן שאתם מקבלים הסבר מפורט על מסלול הטיול מראש, אבל תמיד עדיף להיות חכמים יותר ולברר בעצמכם לפני מה מזג האוויר הצפוי ביעד שאליו אתם מתכננים לטוס, כדי להיות בטוחים שאתם סוגרים טיול למרוקו בתאריכים הכי טובים שיש.
ברצועת החוף שורר מזג אוויר נעים כמעט כל השנה ובחורף בהחלט לא מומלץ להגיע לאזורים הגבוהים יותר, שכן האזורים הגבוהים במרוקו מושלגים בעונה הזו ומסוכנים לטיול.
בחורף נעים גם במדבר
אמנם, גם בחורף יש מקומות שכדאי להגיע אליהם ויותר מזה, שאפילו עדיף להגיע אליהם בחורף. מדובר באזור המדברי של מרוקו. תוכלו ליהנות מנופים מדבריים עוצרי נשימה ורחבי אופקים וממזג אוויר מושלם.
טיפ שחשוב שתדעו: בקיץ עדיף לטייל באזורי החוף של מרוקו ובחורף עדיף במדבר. בעונת הקיץ יהיה חם מאוד במדבר ועל כן לא מומלץ להגיע לשם בתאריכים הללו.
מה שבטוח הוא, שלא משנה באיזו עונה תגיעו, למרוקו תמיד יהיה מה להציע לכם והשפע של התרבות והנופים פשוט בלתי נגמר.
שפע של נופים ותרבויות
מרוקו היא יעד אטרקטיבי במיוחד וטיול מאורגן במרוקו מתאים לכל גיל ולכל הרכב. אתם יכולים לטוס לבד, בזוג, עם המשפחה או עם חברים, באיזה עונה שלא תטוסו ובאיזה הרכב שלא תבחרו, מרוקו כבר תשאיר אתכם פעורי פה.
יש הרבה מרכזי קניות במרוקו ולכן אנחנו ממליצים לכם להזמין מראש בטיסה חזור אפשרות למזוודה נוספת. כמעט כל המטיילים שחוזרים משם לא מסתפקים רק בתמונות של הנופים והתרבות ובוחרים למלא את המזוודה שלהם במזכרות מדהימות וזולות.
לחזור לארץ בכוחות מחודשים
בשורה התחתונה, טיול מאורגן למרוקו זה משהו שפשוט אסור לכם לוותר עליו. כל הישראלים שחזרו לאחרונה ממרוקו מספרים בהתרגשות על החוויה התרבותית יוצאת הדופן שהם חוו והם שבים וממליצים לחבריהם לטוס גם. דליה, שחזרה מטיול מאורגן במרוקו לפני שבועיים סיפרה לכתב שלנו:
"אני בת 52 וחשבתי שראיתי הכל. טיילתי בהמון מקומות בעולם, אבל למרוקו עדיין לא הגעתי עד אותו רגע. אין ספק שזה היה הטיול הכי מעניין ומרגש שעשיתי עד כה ואני ממליצה לכל מי שרוצה ליהנות מחופשה קצת אחרת לטוס לשם גם".